Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /home/intervie/public_html/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 150

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /home/intervie/public_html/includes/application.php on line 540

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically in /home/intervie/public_html/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 150

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically in /home/intervie/public_html/includes/application.php on line 540

Йосип Бродський: невідоме інтерв'ю (1972 р.)

Йосип Бродський: невідоме інтерв'ю (1972 р.)15 жовтня у Відні померла Елізабет Маркштейн - австрійська перекладачка і славістка, тісно пов'язана з долями найбільших російських письменників ХХ століття. Її біографія типова для біографії європейського інтелектуала післявоєнної епохи. Дочка одного з засновників компартії Австрії Йоганна Копленіга, в кінці 1960-х років Маркштейн стає найближчою західною співробітницею Солженіцина, перекладачкою "Архіпелагу ГУЛАГ".

Джон Апдайк: Америка як клоака (інтерв'ю 2007 р.)

Джон Апдайк: Америка як клоака (інтерв'ю 2007 р.)Інтерв'ю було опубліковано у французькому "Le Monde" в 2007 році, менш, ніж за два роки до смерті Джона Апдайка.

 

Його голос спокійний, в дитинстві він заїкався, і в ньому досі відчувається вразливість і скромність. Він - автор романів, оповідань, віршів, веде критичну колонку в журналі "New Yorker". Джону Апдайку 74 роки, він - найбільш плідний з усіх відомих американських письменників, літописець історії середнього класу білої Америки, яка мучиться від духовної задухи.

Арнольд Шварценеггер: Мені казали, що з таким акцентом, прізвищем в кіно робити нічого (інтерв'ю 1985 р.)

Арнольд Шварценеггер: Мені всі казали, що з таким акцентом, фігурою, навіть прізвищем в кіно робити нічого (інтерв'ю 1985 р.)Архівне інтерв'ю з Арнольдом Шварценеггером 1985 року. Його акторська кар'єра тільки починається - він вже знявся в "Термінаторі", але головні ролі ще попереду.

 

- Ті, хто знає тебе особисто, захоплюються твоїм почуттям гумору. Кажуть, Арні той ще приколіст, хоча по фільмах так і не скажеш. На екрані ти такий серйозний...

 

Арнольд Шварценеггер : Знаєш, у чому головна біда Голлівуду? Продюсери тільки й думають, як прикрити свою дупу. Вони не хочуть ризикувати і діють за давно перевіреним сценарієм.

Володимир Набоков: У мене імунітет до сп'яніння славою (інтерв'ю 1969 р.)

Володимир Набоков: У мене імунітет до сп'яніння славою (інтерв'ю 1969 р.)Після тривалих поневірянь він знаходить прихисток в Сполучених Штатах, які стали справжньою домівкою. Він вважає себе диваком і не приймає насильства в будь-якій формі. Автор славнозвісної "Лоліти" Володимир Набоков в інтерв'ю The New York Times 1969 року доволі лаконічно і стримано розповідає про свою творчість і, між іншим, пророкує появу смайликів.

КАРЛОС КАСТАНЕДА: Усі революції починаються з тебе самого (інтерв'ю 1972 р., ч.2)

КАРЛОС КАСТАНЕДА: Усі революції починаються з тебе самого (інтерв'ю 1972 р., ч.2)В другій частині унікального інтерв'ю 1972-го року Карлос Кастанеда продовжує розкривати основи вчення дона Хуана і ділиться особистим досвідом. Першу частину читайте ТУТ.

КАРЛОС КАСТАНЕДА: Це справжнє диво - бачити світ без інтерпретацій (інтерв'ю 1972 р., ч.1)

КАРЛОС КАСТАНЕДА: Стається справжнє диво - ви бачите світ без інтерпретацій (інтерв'ю 1972 р., ч.1)Унікальне за своїм змістом інтерв'ю Карлоса Кастанеди, яке може слугувати чудовим доповненням до його книг або вступом до його "магії".

 

Опубліковано в журналі "Psychology Today" в 1972 році незабаром після виходу книги "Подорож в Ікстлан".

РЕЙ БРЕДБЕРІ: Люди - ідіоти, замість борознити космос вони воліють пити пиво і дивитися серіали

bradburyСерпень 2010-го. Вечоріє. Настільна лампа поволі заповнює кімнату тихим світлом. Рей Бредбері сидить в кріслі і приязно усміхається. За кілька днів йому виповниться 90…

 

- Скажіть, вас вже можна вітати?

 

Рей Бредбері: Зачекайте трошки. Знаєте, а дев'яносто років - це зовсім не так круто, як я думав раніше. І справа не в тому, що я їжджу по дому в кріслі-каталці, що застряє на поворотах... Сотня просто звучить солідніше. Уявіть собі заголовки в усіх газетах світу – "Бредбері виповнилося сто років!" Мені зразу видадуть якусь премію: просто за те, що я ще не помер.

Джонні Депп. З чого все починалося (інтерв'ю 1990 р.)

Джонні Депп. З чого все починалося (інтерв'ю 1990 р.)В 1990-му році Джонні Депп, молодий актор з убивчим поглядом і кров'ю черокі, вже красувався на обкладинках журналів, купався у славі і зустрічався з наймилішою акторкою Голлівуду. Про те, чого варті сльози прихильниць і з ким треба дружити, щоб потрапити в кіно, Джонні Депп розповів в 1990-му році Джону Вотерсу - першому режисерові, який зняв його в головній ролі. Читаємо архівне інтерв'ю і згадуємо, з чого все починалося.

"Революція - це невизнання існування інших". Розмова Вільяма Берроуза з Девідом Боуї

Вільям Берроуз і Девід БоуїУ 1974 році Крейг Копетас з журналу Rolling Stone познайомив письменника Вільяма Берроуза з музикантом Девідом Боуї. У лондонському особняку Боуї вони розмовляли про чорні діри, порно, Енді Ворхола та розширення свідомості.

Вільям Сьюард Берроуз не дуже-то балакучий. "Не люблю базікати. Не люблю базік, - заявляє він. - Цим я схожий на Кейт Ма Баркер, ватажка однієї відомої банди. Вона завжди повторювала цю фразу, тримаючи пістолет у руках".

Квітка Цісик: Моя мрія була, що земляки почують мою музику (інтерв'ю 1992 р.)

Квітка ЦісикСьогодні виповнюється 60 років від дня народження Квітки Цісик. Донька повоєнного емігранта зі Львова, професійного скрипаля була в Україні лише раз - 1983 року. Після набуття Україною незалежності вона мріяла приїхати на історичну Батьківщину з концертом. Але 1998 року покинула нас.

Карл Густав Юнг. "Діагностуючи диктаторів: Гітлер, Сталін, Муссоліні" (інтерв'ю 1938 р., ч.2)

Карл Густав Юнг. "Діагностуючи диктаторів: Гітлер, Сталін, Муссоліні" (інтерв'ю 1938 р., ч.2)Друга частина інтерв'ю доктора Карла Густава Юнга, в якому він аналізує психотипи трьох диктаторів: Гітлера, Муссоліні та Сталіна. Першу частину читайте ТУТ.

 

- Мене здивувало, що в цьому аналізі диктаторів нічого не було сказано про вплив матері і батька на сильну людину. Доктор Юнг не надає цьому великого значення?

Юнг: Було б великою помилкою думати, що диктатором стають внаслідок особистих обставин, наприклад внаслідок сильного опору своєму батькові. Мільйони людей, що протистоять своїм батькам так само рішуче, як, скажімо, Муссоліні чи Гітлер, ніколи не стануть диктаторами або кимось подібним.

Карл Густав Юнг. "Діагностуючи диктаторів: Гітлер, Сталін, Муссоліні" (інтерв'ю 1938 р., ч.1)

Карл Густав Юнг. "Діагностуючи диктаторів: Гітлер, Сталін, Муссоліні" (інтерв'ю 1938 р.)Американський іноземний кореспондент X.Р. Нікербокер відвідав Карла Густава Юнга в Кюснахті в жовтні 1938 року, приїхавши безпосередньо з Праги, де засвідчив розпад Чехословаччини. Це інтерв'ю - чи не найтриваліше з тих, які дав Юнг - було опубліковано в "Херст Інтернешнл-Космополітен" за січень 1939 року і в дещо зміненому вигляді увійшло до книги Нікербокера "Завтра Гітлер" (1941).


В основі цієї публікації - стаття з "Космополітен", з якої вилучили всякий інший матеріал, окрім питань і відповідей. В тому ж випуску журналу було розміщено біографічний нарис про Юнга, написаний Елізабет Шеплі Серджент. Ці статті з "Космополітен" зробили ім'я Юнга відомим в США.

Академік Андрій Сахаров: Моя доля виявилася значнішою, ніж моя особистість (інтерв'ю 1988 р.)

Академік Андрій Сахаров: Моя доля виявилася значнішою, ніж моя особистість

"Нещасна та країна, яка потребує героїв!"

 

Це інтерв'ю академік Андрій Дмитрович Сахаров дав в Дагомисі під час роботи 38-ї Пагуошської конференції на початку вересня 1988-го року. До бесіди долучилась дружина Сахарова Олена Боннер.

В'ячеслав Чорновіл: Робити державу без державної мови - це значить готуватися знов до якогось союзу

В'ячеслав ЧорновілВ день народження одного з батьків української незалежності В'ячеслава Чорновола пропонуємо переглянути його інтерв'ю в рамках проекту "Розпад Радянського Союзу. Усна історія незалежної України (1988–1991)".

-


Deprecated: Non-static method ModNurteGoogleAdsense::mod_nurte_google_adsense() should not be called statically in /home/intervie/public_html/modules/mod_nurte_google_adsense/mod_nurte_google_adsense.php on line 14

Deprecated: Non-static method ModNurteGoogleAdsense::getip() should not be called statically in /home/intervie/public_html/modules/mod_nurte_google_adsense/helper.php on line 19

Deprecated: Non-static method ModNurteGoogleAdsense::validip() should not be called statically in /home/intervie/public_html/modules/mod_nurte_google_adsense/helper.php on line 78

Deprecated: Non-static method YJme2Help::YJme2Items() should not be called statically in /home/intervie/public_html/modules/mod_youbricks/mod_youbricks.php on line 36
Правила життя Робіна Вільямса
1738
0
Хорхе Луїс Борхес. Книга піску
1310
0
Життя поза цивілізацією. Рай чи пекло?
1535
0
Іван Багряний. Етюд
904
0